HomeKlank- & lichtinstallatiesLampenUV-lampen BLACKLIGHT SLIM LINE 36 W 120 cm PHILIPS – TLD36W108
Previous product
STROBOSCOOPLAMP 3000W - VOOR DE VDP3000ST €117,90
Back to products
Next product
ONTLADINGSLAMP 575 W / 95 V, MSR GX9.5, 7200 K, 1000 h BOOGVORMIG €101,90
BLACKLIGHT SLIM LINE 36 W 120 cm PHILIPS – TLD36W108
Op voorraad
Compare
Add to wishlist
Artikelnummer: 8711500951151 Categorieën: Klank- & lichtinstallaties, Lampen, UV-lampen
Share
  • Beschrijving
  • Extra informatie
  • Beoordelingen (0)
  • Shipping & Delivery
Beschrijving
Extra informatie
Gewicht 230 g
Afmetingen 119 × 2.8 × 2.5 cm
Specificaties
algemeen: •• cap-base: G13 (Medium Bi-Pin Fluorescent) •• bulb shape: T26 (T 26mm) •• main application: blacklight blue •• life to 50% failures (nom): 15000 h •• useful life (nom): 12000 h • light technical: •• color code: 108 (08 lead free glass) •• color designation: blacklight blue •• LLMF 2000h rated: 10% •• LLMF 6000h rated: 15% • operating and electrical: •• power (rated): 36 W •• lamp current: 0.44 A •• voltage: 103 V • approval and application: •• mercury (Hg) content (nom): 5.0 mg • UV: •• UV-B/UV-A (IEC): 0.2% •• UV-A radiation 100Hr (IEC): 9.5 W
Productcode
LAMP40TBL/PH
Beoordelingen (0)
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Gerelateerde producten
Sold out
Compare
Close
TAFELSPEAKER MET DRAADLOZE OPLAADFUNCTIE – HOUT – 10 W
Add to wishlist
Meer informatie
Quick view
-5%
Close
BLUETOOTH-SOUNDBAR MET LED & SUBWOOFER
In winkelmand
Quick view
NEUTRIK – BLAUWE HULS VOOR REAR TWIST® BNC-STEKKER
In winkelmand
-10%
BLUETOOTH-SPEAKER MET LICHTEFFECTEN
DRAADLOZE BLUETOOTH-OORTJES MET OPLAADCASE
BASREFLEXBUIS Ø 95 x 113 mm
BASREFLEXBUIS Ø 95 x 113 mm
BEDRADE OORTJES
BEDRADE OORTJES
BASREFLEXBUIS Ø70 x 115mm
BASREFLEXBUIS Ø70 x 115mm